Tynki maszynowe, docieplenia, remonty i wykończenia kompleksowo. Zapraszamy!
More Website www.brawopc.pl

Tynki - Łódź i okolice

TYNK MASZYNOWY GIPSOWY ŁÓDŹ


TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE mają wszechstronne zastosowanie, w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Wybierane są przez inwestorów bardzo chętnie z uwagi na swoje właściwości pochłaniania z otoczenia nadmiaru wilgoci i oddawania jej kiedy powietrze staje się zbyt suche, a w konsekwencji tworzenie we wnętrzach przyjaznego klimatu. Tynki maszynowe gipsowe produkowane są obecnie na wysokiej jakości gipsie. Systemy oparte na bazie gipsu, stosowane są w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym oraz przemysłowym. Tynk maszynowy gipsowy to materiał idealny do każdego podłoża. Powierzchnie ścian i sufitów pokryte nim, są bezpieczne dla ludzi, stanowi dobrą izolację, oraz są przyjemne w dotyku. Doskonale nadają się jako podłoże do malowania, tapetowania bądź układania glazury. Czas schnięcia tynków na bazie gipsu jest krótki - wynosi około dwóch tygodni. Ze względu na gips są tynkami tylko i wyłącznie wewnętrznymi.

TYNK MASZYNOWY DIAMANT ŁÓDŹ


KAMIX-BUD pracuje głównie na TWARDYM TYNKU GIPSOWYM DIAMANT, który to łączy zalety tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Jest on gładki a za razem bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. To tynk, który nie kurczy się podczas schnięcia, dzięki czemu eliminuje problem mikropęknięć.

TYNK MASZYNOWY CEMENTOWY ŁÓDŹ


TYNKI CEMENTOWO-WAPIENNE. Tynk cementowo-wapienny maszynowy wykonujemy z gotowych zapraw tynkarskich. Tynki te charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną, oraz poprzez zastosowanie drobnego uziarnienia kruszyw dość gładką powierzchnią. Idealny na zewnątrz, oraz do budynków wolno stojących nie ogrzewanych (garaże, hale produkcyjne, magazyny).


TYNKI ELEWACYJNE OZDOBNE


TYNKI ELEWACYJNE OZDOBNE (wyprawka). Tego typu tynki nakładamy metodą ręczną, oraz natryskową. Wykonujemy tynki akrylowe, tynki zolokrzemowe, tynki sylikatowe, tynki sisi, tynki SYLIKONOWE, tynki mineralne , oraz wszystkie inne nie wymienione tego typu tynki, wszystkich dostępnych firm na rynku dociepleń.

Nasza firma działa na rynku łódzkim ponad 10 lat. Oprócz fachowego wykonania prac tynkarskich oferujemy również pomoc, doradztwo w wyborze materiałów. Wycena na budowie bezpłatna.

Realizujemy zlecenia na terenie miasta Łodzi, oraz okolic.

Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować m.in. na inwestycjach domków jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków przemysłowych, kamienic w Łodzi i jej okolicach.

Materiały

Do naszych prac staramy się wykorzystywać tylko najlepsze materiały znanych firm takich jak: Knauf, Baumit, Kreisel, Protector, Tytan, Eos, Caparol, Selena.

baumit

docieplenia i kleje knauf protector

kreisel

selena

caparoltytan


Zadzwoń:

505 318 036
Tynki - Łódź

Mimo, iż jesteśmy firmą z Piotrkowa Trybunalskiego, wykonujemy tynki maszynowe na terenie miasta Łodzi oraz całego województwa łódzkiego.